forum › Fora › Turystyka i podróże › Wybieramy się do Państwa Środka › Odpowiedz na: Wybieramy się do Państwa Środka
18 grudnia, 2017 o 7:54 pm
#1042
Klucznik
Byłem tam trzy miesiące i czuje niedosyt, jest tego wszystkiego tak dużo, że warto tam wracać kilka razy.
