forum › Fora › Turystyka i podróże › Wybieramy się do Państwa Środka › Odpowiedz na: Wybieramy się do Państwa Środka
19 grudnia, 2017 o 7:29 am
#1044
Klucznik
Warto wyjechać poza miasto na wschód i zobaczyć te pola ryżowe i poczuć ten klimat.
