forum › Fora › Turystyka i podróże › Wybieramy się do Państwa Środka › Odpowiedz na: Wybieramy się do Państwa Środka
19 grudnia, 2017 o 1:30 pm
#1046
Klucznik
Dlatego trzeba tam jechać na kilka miesięcy żeby się nie spieszyć i nie denerwować.
