Odpowiedz na: Gdzie po gimnazjum forum › Fora › Rodzina i kobieta › Gdzie po gimnazjum › Odpowiedz na: Gdzie po gimnazjum 18 marca, 2017 o 11:47 am #537 adminKlucznik Chcąc zostać np. lekarzem to do zawodówki nie pójdziesz, a więc liceum Ci polecam