forum › Fora › Sport i rekreacja › Co robicie z rybami po ich wyłowieniu › Odpowiedz na: Co robicie z rybami po ich wyłowieniu
16 maja, 2017 o 10:45 am
#577
Klucznik
Ja również jem ale nie wszystkie oraz robie to na miejscu dzięki takiemu urządzeniu jak wędzarka do ryb
