forum › Fora › Komputery i internet › Używacie zamienników do drukarek? › Odpowiedz na: Używacie zamienników do drukarek?
2 sierpnia, 2017 o 3:52 pm
#671
Klucznik
Sam jestem w podobnej sytuacji i zawsze dokładam do oryginału ale nie mam pewności czy warto. Jednak 2 dychy więcej na pół roku to nie majątek dla mnie 😀
