forum › Fora › Zdrowie i medycyna › Dlaczego amerykanie mają takie ładne i białe zęby › Odpowiedz na: Dlaczego amerykanie mają takie ładne i białe zęby
18 sierpnia, 2017 o 11:14 am
#691
Klucznik
podobno tam jeśli nie masz białych zębów to nie możesz liczyć na dobrą pracę
