forum › Fora › Moda i styl › Bielizna dla mężczyzn › Odpowiedz na: Bielizna dla mężczyzn
15 listopada, 2017 o 10:14 am
#944
Klucznik
Ja korzystam ze slipów, bo jest mi najwygodniej. Dużo pływam i komfort ma dla mnie znaczenie.
