forum › Fora › Moda i styl › Bielizna dla mężczyzn › Odpowiedz na: Bielizna dla mężczyzn
15 listopada, 2017 o 10:14 am
#946
Klucznik
Dawniej też chodziłem na basen w slipach, ale dzisiaj wybieramy spodenki, bo są praktyczne i ładnie wyglądają.
