czerwiec 18, 2026

Czego słuchacie

forum Fora Muzyka i rozrywka Czego słuchacie

Wyświetlanie 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 w sumie)
  • Autor
    Wpisy
  • #96
    admin
    Klucznik

    Prosty standardowy wątek. Wpadło wam coś fajnego w ucho? Podzielcie się tym tutaj 🙂

    [Wideo: Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=r3fPo5JsPtY%5D

    #98
    admin
    Klucznik

    O Mike Oldfield – należy do grona moich ulubionych kompozytorów, w szczególności lubię utwory, które współtworzył z Maggie Reilly, ale jego solowe poczynania także zasługują na uznanie.

    #100
    admin
    Klucznik

    Mike Oldfield to i mój ulubiony kompozytor 😀 A oprócz niego bardzo lubię Jean Michel Jarre’a 😀

    #102
    admin
    Klucznik

    Ja słucham dosyć specyficznej muzyki, przynajmniej tak w domu mówią 😀

    #104
    admin
    Klucznik

    Gdy jestem w pracy to mi chodzi po głowie 😛

    [Wideo: Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=8ZV9_sBCzmQ%5D

    #106
    admin
    Klucznik

    52 dębiec – kto kłamie tu jak z nut?

    #108
    admin
    Klucznik

    Polecam cały secik 🙂 Jeden z lepszych deep house ever,
    [Wideo: Pobierz z NoPremium.pl https://www.youtube.com/watch?v=CknwO6djeUk%5D

    #110
    admin
    Klucznik

    Wczoraj disco, a dziś Three Days Grace xD
    S

Wyświetlanie 8 wpisów - od 1 do 8 (z 8 w sumie)
  • Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.